russiansingles.biz | Запознавање онлајн - Сервис за Запознавање
russiansingles.biz | Запознавање онлајн - Сервис за Запознавање

russiansingles.biz | Запознавање онлајн - Сервис за Запознавање

барам машко Тип на врска: Било која - veterok05 | Moscow | Русија


барам машко veterok05 Moscow Русија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

veterok05 Риби
Русија, Moscow, Moscow

Јас сум машко, 50
барам машко години од 29 до 49

69fd0pzqs7

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1969-03-20 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Русија
Регион: Moscow
Мојот град: Moscow
Моја фраза за поздрав: Дохленький Божий одуванчик, сексом ни разу ни с кем не занимался - силёнок на эти дела не хватает 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 59 kg
Мојата коса: Друга
Моето тело: Слабо
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
Друштво
Моето образование: Основно училиште
 
Животен стил
Религија: ХристијанинДодади во омилениhttp://russiansingles.biz/69fd0pzqs7
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |russiansingles.biz dating service TOS and PP | russiansingles.biz dating service Сервис за поддршка
Наша основна цел е да ви помогнеме да со го најдете совршениот партнер. Дури и како гости, без регистрација можете да ја разгледате нашата база и да разговарате со членовите.


Dating Affiliates