dot.gif

Russian singles from Novosibirsk

барам Машко Долга врска или брак Russia Suw

Јас сум woman, 41 , барам man години од 35 до 45


Suw, 41 , Russia

Долга врска или брак

Сам/а

Твојата професија: Друго

Бели / Белец

барам Машко Тип на врска: Било која Russia FlyStu

Hi!! I'm a superstar! :)


FlyStu, 36 , Russia

Тип на врска: Било која

барам Машко Допишување Russia Myppp13

Јас сум woman, 33 , барам man години од 27 до 49


Myppp13, 33 , Russia

Допишување

Сам/а

Твојата професија: Друго

барам Женско Тип на врска: Било која Russia galevera

Јас сум man, 48 , барам woman години од 28 до 48


galevera, 48 , Russia

Тип на врска: Било која

Сам/а

Администратор

Бели / Белец

барам Женско Долга врска или брак Russia lexa1971

мне37,рост1.73,без в/п.


lexa1971, 47 , Russia

Долга врска или брак

Сам/а

Твојата професија: Друго

Бели / Белец

барам Машко Тип на врска: Било која Russia milaij

Јас сум woman, 37 , барам man години од 28 до 38


milaij, 37 , Russia

Тип на врска: Било која

барам Женско Долга врска или брак Russia Andreyka1966

Добрый,ласковый, нежный, отзывчивый, любящая семью и детей...очень хочу найти своего любимую и подарить ей годы счастья...


Andreyka1966, 52 , Russia

Долга врска или брак

Разведен/а

Инженер

Бели / Белец

барам Женско Платонска Russia Liliya42

Јас сум man, 38 , барам woman години од 35 до 47


Liliya42, 38 , Russia

Платонска

Разведен/а

Агент

Бели / Белец

барам Машко Платонска Russia ultu70

Јас сум woman, 48 , барам man години од 45 до 55


ultu70, 48 , Russia

Платонска

Разведен/а

Твојата професија: Друго

Бели / Белец

барам Женско Платонска Russia Tess30

Јас сум woman, 38 , барам woman години од 31 до 45


Tess30, 38 , Russia

Платонска

Сам/а

Менаџер

Бели / Белец

Personals |Мажи |Жени |russiansingles.biz
Наша основна цел е да ви помогнеме да со го најдете совршениот партнер. Дури и како гости, без регистрација можете да ја разгледате нашата база и да разговарате со членовите.


Dating Affiliates