dot.gif

Русија Жени

барам Машко Долга врска или брак Yashkul SvetikF27

мная, привелекательная, с прекрасным чувством юмора.


SvetikF27, 41 , Yashkul

Долга врска или брак

Сам/а

Консултант

Бели / Белец

барам Машко Долга врска или брак Khimki Navlash

Јас сум женско, 38 , барам машко години од 36 до 45


Navlash, 38 , Khimki

Долга врска или брак

Сам/а

барам Машко Повремен љубовник Ufa Lina83

Милая, нежная, глупая, оптимистка.


Lina83, 35 , Ufa

Повремен љубовник

Разведен/а

Продавач

Азиско

барам Машко Тип на врска: Било која Murmansk eva_24

Јас сум женско, 35 , барам машко години од 35 до 46


eva_24, 35 , Murmansk

Тип на врска: Било која

Сам/а

Бели / Белец

барам Машко Платонска Moscow Anfisa77

Мужчина любит глазами а информацию придирчиво анализирует, так что обойдетесь!


Anfisa77, 40 , Moscow

Платонска

Разведен/а

Консултант

Бели / Белец

барам Машко Долга врска или брак Naberezhnye Chelny 160471Anna

С чувством юмора ,оптимистка и не люблю ложь ...


160471Anna, 47 , Naberezhnye Chelny

Долга врска или брак

Разведен/а

Продавач

Бели / Белец

барам Машко Долга врска или брак Tomsk Gemhuginka

Јас сум женско, 35 , барам машко години од 30 до 45


Gemhuginka, 35 , Tomsk

Долга врска или брак

Сметководител

Твојата раса: Друго

барам Машко Допишување Perm neriya8

Јас сум женско, 44 , барам машко години од 43 до 50


neriya8, 44 , Perm

Допишување

Разведен/а

Бели / Белец

барам Машко Долга врска или брак Pyatigorsk karamelka1408

Общительная,есть маленький ребенок, разведена.


karamelka1408, 29 , Pyatigorsk

Долга врска или брак

Разведен/а

Сметководител

Бели / Белец

барам Машко Долга врска или брак Tchaikovsky 77Natali777

Јас сум женско, 46 , барам машко години од 33 до 45


77Natali777, 46 , Tchaikovsky

Долга врска или брак

Сам/а

Сметководител

Бели / Белец

Русија Жени 1 Русија Жени 2 140
Personals |Мажи |Жени |russiansingles.biz
Наша основна цел е да ви помогнеме да со го најдете совршениот партнер. Дури и како гости, без регистрација можете да ја разгледате нашата база и да разговарате со членовите.


Dating Affiliates